سبد خرید 0

آشنایی بیشتر با مبلمان خانگی

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | چهارشنبه 22 شهریور 1396 در ساعت 12 : 30 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

مبل هدف

آشنایی بیشتر با مبلمان خانگی و فاکتورهای مهم در خرید مبل

      با وجود افزایش روزافزون اطلاعات آنلاین و آگاهی به تمام جنبه های کیفیت یک مبل خانگی ، باز همیشه نیاز به توضیحات بیشتر جهت انتخاب یک محصول خوب احساس می شود. در این مقاله سعی بر آن شده تا فاکتورهای مهم در خرید مبل خانگی اعم از کاناپه و راحتی مورد بررسی قرار گیرد.

فریم

در تولیدی ها به طور معمول مبل ها از چوب ساخته می شود که نوع آن بر کیفیت و دوام محصول تاثیر بسزایی دارد. در نوع مدرن و بادوام ، فریم ها از ترکیب چوب و پروفیل ساخته می شود که باعث مقاومت بیشتر بدنه مبل در مقابل فشارها و ضربه های ناشی از جابجایی و ... میگردد. همچنین در اسکلت مبل به جای ام.دی.اف از چوب چندلایه فشرده استفاده می شود به این دلیل که ترکیبات مورد استفاده در ام.دی.اف سرطان زا می باشد.

محصولات تولیدی مبل هدف کاملا از این نوع فریم ها ساخته می شوند و به بازار عرضه می گردد تا مصرف کنندگان با اطمینان بیشتر و به محصولات با کیفیت تر دسترسی داشته باشند. علاوه براین ، این روش باعث کاهش استفاده از چوب در این نوع تولیدات شده و درختان کمتری قطع خواهند شد.

فوم و فنر

در صنعت مبل برای ساخت نشیمن از دو گزینه اسفنج یا فنر استفاده می شود. هرکدام از این گزینه ها مزایای خاص خود را دارد. استفاده از فوم موجب راحتی بیشتر مبل می شود و استفاده از فنر افزایش طول عمر محصولات را به همراه دارد. داشتن حالت ارتجاعی (بازگشت به حالت اولیه) و ماندگاری این ویژگی ، یکی از اصلی ترین فاکتورهای مورد نظر مصرف کننده می باشد. کیفیت مواد اولیه مورد استفاده در تولید فنر و اسفنج ، در طول عمر محصولات تاثیر مستقیمی دارد. تولیدی مبل هدف با استفاده از بهترین مواد اولیه ، اقدام به تولید اسفنج و فنر می نماید تا اطمینان یابد محصول نهایی حاصل از این تولیدات با استانداردهای بالایی به مصرف کنندگان برسد.

پارچه

فاکتور مهم دیگر در خرید مبل یا کاناپه پارچه آن است. در تولید مبلمان از دو نوع پارچه طبیعی و مصنوعی استفاده میشود که هرکدام مزیت هایی نسبت به دیگری دارد. پارچه با الیاف طبیعی مقاومت کمتری در مقابل لکه ها نسبت به الیاف مصنوعی دارد ولی اگر مدتی در معرض مستقیم نور خورشید قرار گیرد آسیب می بیند.

در میان الیاف مصنوعی ، پلی استرها بسیار بادوام هستند و در مقابل نور خورشید خراب نمی شود.

پارچه های روی مبلی در محصولات تولیدی هدف از پلی استر بوده و بعد از گذراندن تست های کنترل کیفی ، جهت استفاده در مبل به تولیدی تحویل می گرد.

 

این مقاله جهت آشنایی بیشتر با فاکتورهای یک مبل باکیفیت و مقایسه آن با محصولات تولیدی مبلمان هدف می باشد. لطفا نظرات خود را در زمینه کیفیت مبل برای ما ارسال کنید تا به خرید هرچه کامل تر مصرف کنندگان کمک کنیم.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()